Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Hakkımızda

Yazıcılar Av
Firmamız 1962 yılında Trabzon’da ticari faaliyetlerine başlayan bir aile şirketidir. 1997 yılına kadar adi ortaklık olarak devam eden firmamız, bu tarihten itibaren “Yazıcılar Av” şirket ünvanıyla ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. 
Dünya çapında pek çok meşhur markayı temsil etmesinin yanında kendine ait de birçok marka yaratarak sektörün en önemli firmalarından olmuştur.
 2014 yılında “Balistik Savunma Sanayi” adlı şirketimiz ile av tüfeği, yivli av tüfekleri, tabanca ve daha birçok savunma sanayi ürünlerini yüksek kalitede üretmeye başlayarak namını bütün dünyaya yaymaya başlamıştır.

Misyonumuz / Vizyonumuz 

Başlangıçta sadece bölgesel olan faaliyetlerimiz kısa süre içerisinde bütün Türkiye’ye yayılmıştır. 2000’li yıllardan beri kendi markalarımızla, ürettiğimiz ya da ürettirdiğimiz ürünlerle dünyadaki fuarlara sürekli katılmaktayız. 

Üretimlerimizdeki yüksek kalite hassasiyetimiz sebebi ile son yıllarda büyüttüğümüz hedefimizdeki ana amacımız bir dünya markası olmaktır. 
Firma güvenilirliğimiz, sektördeki devamlılığımız, üretimlerdeki çeşitlilik ve kalitemiz bu hedeflerimizi gerçekleştirmek için yeterlidir.

Yazıcılar Av dünya çapında kendini ispatlamış özel markaları sizlere sunuyor. İthal ettiğimiz markaları ve ürün guruplarını daha yakından inceleyin. Geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin tercihlerine uygun ürünler sunmaktayız. Outdoor ve kampçılık ekipmanları, kara avı, deniz avı ürün gruplarında zengin çeşitlerle stoklarımız sizleri bekliyor. Dünya markalarını müşterilerimizle buluşturuyoruz.
Yazıcılar Av Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Yazıcılar Av'a aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.