Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bayi Başvuru Formu

Yazıcılar Av bayisi olarak ürünlerimizin sipariş ve satışını bayi portalımızdan yapabilirsiniz. Bayi portalımıza giriş yapabilmeniz için bayi başvuru formunu doldurarak gerekli belgeleri dijital olarak sisteme yüklemelisiniz.  Bilgilerinizin tam doğru olması bayilik sürecinizin başlatılması için önemlidir. Eksik ya da yanlış bilgi içeren formlar dikkate alınmayacak ve üyeliğiniz aktif edilmeyecektir. 

Bu formda belirttiğiniz kişisel bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kolluk kuvvetlerinin ilgili kanuna dayanarak izin verildiğinin teyit edilmesi amacı ile aşağıda belirtilmiş gerekli belgeler istenmekedir. Bu bilgiler başvuru yapanın yeterli bir satıcı olup olmadığının tespiti ve doğrulanması için kullanılacaktır. Kanunen internet üzerinden satışı yasaklı olan ürünlerin bayi olarak portaldan sipariş işlemlerinin yürütülebilmesi için bu doğrulama zorunludur. 

Gerekli belgeler:
  • Geçerli bir tarihe sahip silah satışı için satıcılık (bayilik) belgesi
  • E devletten pdf formatında dijital olarak temin edilmiş ikametgah belgesi
  • E devletten pdf formatında dijital olarak temin edilmiş nüfus kayıt örneği
Not: E devlet belgelerinin doğrulanamaması, bayilik belgesinin geçersiz bir tarihe sahip olması durumunda bayilik başvurunuz geçersiz sayılıp iptal edeilecektir.
Yazıcılar Av dünya çapında kendini ispatlamış özel markaları sizlere sunuyor. İthal ettiğimiz markaları ve ürün guruplarını daha yakından inceleyin. Geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin tercihlerine uygun ürünler sunmaktayız. Outdoor ve kampçılık ekipmanları, kara avı, deniz avı ürün gruplarında zengin çeşitlerle stoklarımız sizleri bekliyor. Dünya markalarını müşterilerimizle buluşturuyoruz.
Yazıcılar Av Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Yazıcılar Av'a aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.